O firmie

PROJECTOR jest prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą działającą na rynku ogólnopolskim od 2016 r.  Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych, organizacji samorządowych, NGO a także osób indywidualnie zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji.
Skutecznie pozyskujemy dotacje w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz sprawnie obsługujemy projekty dla biznesu i jednostek publicznych. Nasze doradztwo opieramy na wiedzy osób związanych od blisko 20 lat z funduszami UE (jeszcze sprzed wejścia Polski do UE). Wiedza oparta na analizie tysięcy wniosków o dofinansowanie, pozwala na realne określenie możliwości pozyskania dofinansowanie i skutecznej i efektywnej realizacji danego projektu. Naszym celem jest wsparcie klientów w trakcie procedury ubiegania się o dotację oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.
Zespół współpracujących z nami ekspertów przyczynił się do pozyskania finansowania publicznego dla ponad 70 projektów EFS o łącznej wysokości ponad 146 milionów złotych!

Strony w dziale: